特上煎茶 TOKUJO SENCHA

Opakowanie: 50g

TOKUJO SENCHA to wysokiej jakości liście herbaty SENCHA, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego. Zbiory TOKUJO SENCHY odbywają się tylko i wyłącznie raz do roku, w przeciwieństwie do regularnie odbywających się zbiorów SENCHY, dzięki czemu liście zachowują w sobie o wiele więcej składników odżywczych, antyoksydantów, minerałów.

49,00 zł
Brutto

TOKUJO SENCHA - najwyższej klasy Sencha.

  • TOKUJO SENCHA jest herbatą świetnie działającą na cerę oraz na układ trawienny, a jej codzienne spożywanie przynosi wiele pozytywnych efektów.
  • 100% organiczna, wegańska, bez barwników czy konserwantów. Jest to najwyższej klasy japońska zielona herbata. Przy zaparzaniu należy zwrócić uwagę na ilość i temperaturę wody. Instrukcja znajduje się na opakowaniu.
  • Zbierana jedynie raz do roku, co sprawia, że zawiera jeszcze więcej składników odżywczych
  • Każdy z jej liści musi zostać zakwalifikowany do najwyżej klasy A

Sencha to jedna z najczęściej pitych herbat w Japonii, którą smakosze delektują się każdego dnia.

Sencha uprawiana na słońcu ma orzeźwiającą goryczkę, aromat oraz smak umami. Gyokuro z kolei uprawiane w cieniu słońca to herbata, która ma mniej goryczki i pozwala cieszyć się głębokim bogactwem smaku i delikatną słodyczą. Sencha to herbata o bardzo delikatnym smaku, której właściwe zaparzenie jest dość trudne. Im wyższa jakość liści herbaty, tym niższa temperatura wody potrzebna jest do zaparzania.

MON TEA - kim jesteśmy?

Pan Norihiko Sakamoto - wykwalifikowany specjalista od japońskiej herbaty i ceremonii herbacianych przybył do Polski z misją, by stworzyć markę herbat, które będą nie tylko najwyższej jakości, ale i będą w 100% organiczne. Nasze herbaty są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima, zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

Japońska herbata znana jest ze swoich właściwości zdrowotnych, zarówno dietetycznych jak i kosmetycznych. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów świetnie działa na cerę oraz na układ trawienny.

Ciesz się zdrowym i pysznym herbacianym życiem z MON TEA! Po więcej herbacianych inspiracji oraz przepisów zapraszamy na naszego Instagrama - MONTEA_EU

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: