montea

Regularnie prowadzimy warsztaty, aby ukazać przyjemności w życiu płynące dzięki japońskiej herbacie, podczas których możesz nauczyć się podstaw sztuki parzenia japońskiej herbaty oraz tego jak zrobić pyszną herbatę. Wykłady prowadzone przez Pana SAKAMOTO, założyciela MON TEA i japońskiego specjalistę od herbaty.

Odwiedź stronę MON TEA na Facebooku, aby zapoznać się z warsztatami i wydarzeniami sponsorowanymi przez MON TEA.

JO-MATCHA.png

Ceremonia parzenia herbaty Urasenke Stowarzyszenie Tankokai w Warszawie
Chadō Urasenke Tankōkai Warsaw Sunshin Association

Warszawski oddział Urasenke Polska oficjalnie uznany przez największą japońską szkołę ceremonii parzenia herbaty „Urasenke”.

Prowadzony przez Panią Urszulę Sōu Mach-Bryson, która ukończyła szkołę Urasenke w Kioto i uzyskała licencję nauczycielską oficjalnie uznawaną przez Urasenke. Prowadzone są cotygodniowe lekcje i wiele seminariów, imprez i ceremonii parzenia herbaty. W Polsce można doświadczyć prawdziwej kultury japońskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt Poprzez stronę.

Strona stowarzyszenia:www.sunshinkai.org.pl

montea

MON TEA prowadzone jest przez Pana SAKAMOTO, założyciela firmy MON TEA, japońskiego znawcę herbaty, sommeliera z Japonii i specjalistę od sake. Odwiedź stronę internetową HIKO SAKE lub stronę FACEBOOK dotyczącą wydarzeń związanych z japońskimi alkoholami.

Zapraszamy na hikosake.pl

Inne warsztaty i wydarzenia

Pan SAKAMOTO, założyciel MON TEA i HIKO SAKE, jest mistrzem różnych aspektów kultury japońskiej, nie tylko japońskiej herbaty i japońskich alkoholi.

Znawca kategorii: Japońska herbata, wszelkie alkohole, spożywcze produkty japońskie, kuchnia japońska, ceramika, IKEBANA, KIMONO …etc.

W celu szerzenia kultury japońskiej w Polsce, organizujemy różne wydarzenia czy warsztaty, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z tym związane, pomoc w organizacji warsztatów czy wydarzeń.

Zapraszamy do kontaktu: contactus@hikoemon.pl