SKLEP INTERNETOWY

Aktywne filtry

 • TEA WHISK
  Szybki podgląd

  TEA WHISK

  169,00 zł

  Mieszadełko do herbaty „MON TEA Kurochasen”, które jest używane do przygotowania herbaty MATCHA.

  Zwykle chasen jest wykonany z bambusa, ale w tym produkcie zastosowano „polipropylen”, który jest materiałem często używanym do produkcji szczoteczek do zębów.

  Materiał ten jest bardziej higieniczny niż bambus, ponieważ można go częściowo rozłożyć i dokładnie umyć.

  Bambusowy chasen szybko się zużywa, ale nasz czarny chasen zużywa się znacznie mniej i będzie służył dużo dłużej.

  Ten produkt został opracowany pod nadzorem eksperta od ceremonii parzenia herbaty i ma jakość porównywalną do wysokiej jakości oryginalnych japońskich chasen wykonanych z materiału bambusowego.

  Obecnie brak na stanie
 • カフェ抹茶 CAFÉ MATCHA
  Szybki podgląd

  カフェ抹茶 CAFÉ MATCHA

  47,00 zł

  Opakowanie: 50g

  Liście tej herbaty są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

  Ta matcha to produkt opracowany z myślą o codziennej przyjemności płynącej z picia matchy, z troska o łatwość przygotowania ulubionego napoju matcha i cieszenia się nim w dowolnej chwili.

  Polecane przepisy na herbatę CAFE MATCHA dostępne w zakładce „PRZEPISY”

 • 煎茶 SENCHA
  Szybki podgląd

  煎茶 SENCHA

  47,00 zł

  Opakowanie: 100g

  SENCHA to najpopularniejsza zielona herbata, którą Japończycy piją na co dzień.

  Liście tej herbaty SENCHA są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • Tokujo Matcha 50g
  Szybki podgląd

  Tokujo Matcha 50g

  95,00 zł

  Prezentowana TOKUJO MATCHA jest w pełni organiczną sproszkowaną herbatą z prefektury Kagoshima. Wykonana z najwyższej jakości, idealnie nadaje się do wykorzystania w Drodze Herbaty.

  Liście użyte do produkcji tej herbaty zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby móc w pełni rozkoszować się smakiem podczas spotkań herbacianych.

  Kolor, aromat oraz zawartość umami czyni TOKUJO MATCHA najbardziej luksusową ze wszystkich rodzajów organicznych herbat matcha.

 • 上抹茶 JO MATCHA
  Szybki podgląd

  上抹茶 JO MATCHA

  65,00 zł

  Opakowanie: 50g

  Ta JO MATCHA to matcha premium, która jest uprawiana z wielką starannością przez pasjonatów uprawiających herbatę w prefekturze Kagoshima.

  Prefektura Kagoshima to największy w Japonii producent najlepszej jakości ekologicznej herbaty. To arcydzieło stworzone przez klimat Kagoshimy, siłę natury i wysiłek ludzki.

 • 特上煎茶 TOKUJO SENCHA
  Szybki podgląd

  特上煎茶 TOKUJO SENCHA

  49,00 zł

  Opakowanie: 50g

  TOKUJO SENCHA to wysokiej jakości liście herbaty SENCHA, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego. Zbiory TOKUJO SENCHY odbywają się tylko i wyłącznie raz do roku, w przeciwieństwie do regularnie odbywających się zbiorów SENCHY, dzięki czemu liście zachowują w sobie o wiele więcej składników odżywczych, antyoksydantów, minerałów.

 • Cafe Hojicha 50g
  Szybki podgląd

  Cafe Hojicha 50g

  42,00 zł
 • 玉露 GYOKURO
  Szybki podgląd

  玉露 GYOKURO

  69,00 zł

  Opakowanie: 50g

  GYOKURO to najlepszy rodzaj zielonej herbaty o bogatym aromacie. Należy jednak zwrócić uwagę na ilość zaparzanej wody oraz jej temperaturę. Liście herbaty

  GYOKURO są najwyższej jakości, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 焙じ茶 HOJI CHA
  Szybki podgląd

  焙じ茶 HOJI CHA

  38,00 zł

  Opakowanie: 100g

  HOJI CHA to aromatyczna japońska herbata z prażonych liści zielonej herbaty. HOJI CHA to herbata dobra na żołądek z niewielką ilością kofeiny, polecana również dla dzieci.

  Liście HOJI CHA są to wysokiej jakości liście herbaty, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 玄米茶 GENMAI CHA
  Szybki podgląd

  玄米茶 GENMAI CHA

  38,00 zł

  Opakowanie: 100g

  GENMAI CHA to aromatyczna japońska herbata wytwarzana z mieszanki prażonego brązowego ryżu i zielonej herbaty.

  Wyjątkowe liście GENMAI CHA są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 烏龍茶 OOLONG CHA
  Szybki podgląd

  烏龍茶 OOLONG CHA

  49,00 zł

  Opakowanie: 50g

  OOLONG CHA to bardzo popularny w Japonii rodzaj herbaty chińskiej, którą pije się najczęściej podczas posiłków. Japonia również produkuje na dużą skalę herbatę Oolong.

  Herbata Oolong jest bardzo aromatyczna i ma specyficzne właściwości, dzięki którym idealnie nadaje się do tłustych potraw. Liście herbaty OOLONG są najwyższej jakości, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.