Herbata liściasta

Herbata liściasta

Aktywne filtry

 • 煎茶 SENCHA
  Szybki podgląd

  煎茶 SENCHA

  47,00 zł

  Opakowanie: 100g

  SENCHA to najpopularniejsza zielona herbata, którą Japończycy piją na co dzień.

  Liście tej herbaty SENCHA są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 特上煎茶 TOKUJO SENCHA
  Szybki podgląd

  特上煎茶 TOKUJO SENCHA

  49,00 zł

  Opakowanie: 50g

  TOKUJO SENCHA to wysokiej jakości liście herbaty SENCHA, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego. Zbiory TOKUJO SENCHY odbywają się tylko i wyłącznie raz do roku, w przeciwieństwie do regularnie odbywających się zbiorów SENCHY, dzięki czemu liście zachowują w sobie o wiele więcej składników odżywczych, antyoksydantów, minerałów.

 • 玉露 GYOKURO
  Szybki podgląd

  玉露 GYOKURO

  69,00 zł

  Opakowanie: 50g

  GYOKURO to najlepszy rodzaj zielonej herbaty o bogatym aromacie. Należy jednak zwrócić uwagę na ilość zaparzanej wody oraz jej temperaturę. Liście herbaty

  GYOKURO są najwyższej jakości, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 焙じ茶 HOJI CHA
  Szybki podgląd

  焙じ茶 HOJI CHA

  38,00 zł

  Opakowanie: 100g

  HOJI CHA to aromatyczna japońska herbata z prażonych liści zielonej herbaty. HOJI CHA to herbata dobra na żołądek z niewielką ilością kofeiny, polecana również dla dzieci.

  Liście HOJI CHA są to wysokiej jakości liście herbaty, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 玄米茶 GENMAI CHA
  Szybki podgląd

  玄米茶 GENMAI CHA

  38,00 zł

  Opakowanie: 100g

  GENMAI CHA to aromatyczna japońska herbata wytwarzana z mieszanki prażonego brązowego ryżu i zielonej herbaty.

  Wyjątkowe liście GENMAI CHA są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

 • 烏龍茶 OOLONG CHA
  Szybki podgląd

  烏龍茶 OOLONG CHA

  49,00 zł

  Opakowanie: 50g

  OOLONG CHA to bardzo popularny w Japonii rodzaj herbaty chińskiej, którą pije się najczęściej podczas posiłków. Japonia również produkuje na dużą skalę herbatę Oolong.

  Herbata Oolong jest bardzo aromatyczna i ma specyficzne właściwości, dzięki którym idealnie nadaje się do tłustych potraw. Liście herbaty OOLONG są najwyższej jakości, uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.