Blog

Blog

Matcha

Matcha

Aktywne filtry

 • カフェ抹茶 CAFÉ MATCHA
  Szybki podgląd

  カフェ抹茶 CAFÉ MATCHA

  47,00 zł

  Opakowanie: 50g

  Liście tej herbaty są uprawiane przez wykwalifikowanych producentów z prefektury Kagoshima zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego.

  Ta matcha to produkt opracowany z myślą o codziennej przyjemności płynącej z picia matchy, z troska o łatwość przygotowania ulubionego napoju matcha i cieszenia się nim w dowolnej chwili.

  Polecane przepisy na herbatę CAFE MATCHA dostępne w zakładce „PRZEPISY”

 • 上抹茶 JO MATCHA
  Szybki podgląd

  上抹茶 JO MATCHA

  65,00 zł

  Opakowanie: 50g

  Ta JO MATCHA to matcha premium, która jest uprawiana z wielką starannością przez pasjonatów uprawiających herbatę w prefekturze Kagoshima.

  Prefektura Kagoshima to największy w Japonii producent najlepszej jakości ekologicznej herbaty. To arcydzieło stworzone przez klimat Kagoshimy, siłę natury i wysiłek ludzki.

 • Tokujo Matcha 50g
  Szybki podgląd

  Tokujo Matcha 50g

  95,00 zł

  Prezentowana TOKUJO MATCHA jest w pełni organiczną sproszkowaną herbatą z prefektury Kagoshima. Wykonana z najwyższej jakości, idealnie nadaje się do wykorzystania w Drodze Herbaty.

  Liście użyte do produkcji tej herbaty zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby móc w pełni rozkoszować się smakiem podczas spotkań herbacianych.

  Kolor, aromat oraz zawartość umami czyni TOKUJO MATCHA najbardziej luksusową ze wszystkich rodzajów organicznych herbat matcha.

 • Cafe Hojicha 50g
  Szybki podgląd

  Cafe Hojicha 50g

  42,00 zł